Wiadomości SMS dla Drużyn Sportowych
Smstools

Wiadomości SMS dla Zespołów Sportowych

Komunikuj się szybko i sprawnie za pomocą SMS z członkami zespołu, rodzicami, trenerami i innymi zaangażowanymi stronami

Wiadomości SMS dla Zespołów Sportowych

Przygotowanie drużyn wychodzi poza wymyślanie rutynowych treningów do meczów i przygotowania do zawodów. Niezależnie od tego, czy jesteś trenerem młodzieżowej, amatorskiej czy profesjonalnej drużyny sportowej, skuteczna komunikacja może wygrać mecz. Smstools oferuje sms-y dla trenerów i zespołów sportowych. Zbierz swój zespół razem w tym sezonie, korzystając z rozwiązania wiadomości sportowych SMS.

REJESTRACJA
Wiadomości SMS dla Zespołów Sportowych

Cechy SMS dla zespołów sportowych

Wysyłaj masowe wiadomości. Informuj wszystkich na bieżąco, wysyłając wiadomości do całej grupy naraz. Możesz wybrać konkretną listę osób, do których chcesz wysłać wiadomość, np. rodziców, graczy lub wolontariuszy.

SMS nie służy tylko do wysyłania wiadomości, możesz je również odbierać za pomocą swojego osobistego Wirtualnego Numeru Komórkowego

Płać tylko za to, czego używasz. Bez opłat instalacyjnych i miesięcznych. Im więcej kupionych wiadomości SMS, tym tańsze stają się stawki za wiadomość.

Aplikacja mobilna dla iOS i Android. Zarządzaj swoimi wiadomościami z dowolnego miejsca dzięki naszej aplikacji. Wysyłaj wiadomości, planuj kampanie, przeglądaj odpowiedzi i nie tylko - wszystko z Twojego telefonu.

Szablony. Nikt nie lubi się powtarzać. Dzięki szablonom, nie musisz! Stwórz szablony odpowiedzi dla najczęściej wysyłanych wiadomości, takich jak odwołania pogodowe czy przypomnienia o treningach, abyś nigdy nie był zmuszony wpisywać tego samego tekstu dwa razy.

Nieograniczone kontakty i listy. Możesz dodać tyle osób, ile potrzebujesz do naszej platformy. Dodatkowo, możesz organizować je w listy takie jak wolontariusze, administratorzy, kapitanowie drużyn, gracze, itp.

Przykłady użycia Wiadomości tekstowych zespołów sportowych

Przykłady użycia Wiadomości tekstowych zespołów sportowych

Zmiany w harmonogramach i lokalizacjach meczów


Używaj SMS-y Smstools do powiadamiania członków zespołu o zmianach w lokalizacji lub harmonogramie meczu. Utwórz listę kontaktów dla każdej drużyny lub ligi i wyślij pojedynczy szablon do wszystkich na raz. Nie będą widzieć jeden drugiego i mogą odpowiedzieć prywatnie do Ciebie.

Przypomnienia o grze


Organizatorzy mogą użyć szablonu SMS z zaplanowaną wiadomością, aby przypomnieć zespołom dzień wcześniej o miejscu gry, czasie i sprzęcie, który należy przynieść. Smstools personalizuje każdą wiadomość poprzez automatyczne wstawianie imienia każdego kontaktu.

Zaplanowanie zmian i aktualizacja personelu


Zaplanowanie personelu i zmian jest proste z SMS-ami Smstools. Wystarczy utworzyć listę kontaktów dla każdej zmiany. Następnie wysłać jedną wiadomość do wszystkich z nich na raz. Nie będą widzieć jeden drugiego i mogą odpowiedzieć prywatnie do Ciebie.

Przykłady użycia Wiadomości tekstowych zespołów sportowych

Korzyści Wysyłania SMS Zespołów Sportowych

Gwarantujemy, że Twój tekst zostanie przeczytany: Wskaźnik otwarć SMS-ów wynosi aż 98%.

Dotrzyj do swojego zespołu w dowolnym miejscu i czasie: Wysyłaj wiadomości do dużych grup w ciągu kilku sekund, gdy jesteś w ruchu.

Zapewnij sobie wyższy wskaźnik odpowiedzi: Odpowiedzi za pośrednictwem SMS zajmują średnio od 90 sekund do 90 minut.

Usprawnij komunikację wewnętrzną: Zautomatyzowane sportowe przypomnienia SMS i alerty ułatwiają sprawną i efektywną komunikację z zespołem i wszystkimi innymi zaangażowanymi osobami.

Rodzice i wolontariusze nienawidzą być na grupowych SMS, które mogą szybko wymknąć się spod kontroli z odpowiedziami. Z Smstools każdy sms jest wysyłany indywidualnie.

...

REJESTRACJA
Korzyści Wysyłania SMS Zespołów Sportowych
Jak korzystać z naszej Platformy SMS

Jak korzystać z naszej Platformy SMS

REJESTRACJA
Jak korzystać z naszej Platformy SMS