Połącz wszystkie swoje ulubione aplikacje z oprogramowaniem Smstools - Make
Smstools

Wysyłaj wiadomości SMS za pośrednictwem Make

Połącz Smstools z Make.com (wcześniej Integromat).
Zacznij teraz

Make - Smstools

Co to jest Make.com?

Make.com to platforma, która umożliwia użytkownikom automatyzację przepływów pracy między różnymi aplikacjami za pomocą wizualnego interfejsu, który nie wymaga kodowania. Klienci Smstools korzystają z tej integracji, automatyzując swoje procesy SMS, takie jak wyzwalanie wiadomości SMS na podstawie określonych działań w ich połączonych aplikacjach, automatyczne synchronizowanie danych i doskonalenie strategii komunikacyjnych bez interwencji ręcznej, co zwiększa efektywność i skuteczność ich kampanii.

Co to jest Make.com?

Twórz własne akcje.

Łącząc swoje aplikacje na jednej zintegrowanej platformie, Make tworzy własne dostosowane narzędzie biznesowe. Dzięki temu pracujesz mądrzej niż kiedykolwiek. Połącz Smstools ze Slackiem, MailChimp, Dropboxem, Outlookiem, Salesforce, Hubspotem, Google Docs i Zendeskiem.

Twórz własne akcje.
Nie wymaga znajomości programowania.

Nie wymaga znajomości programowania.

Make obecnie współpracuje z ponad 2000+ aplikacji, które uwalniają cię od całego szeregu ręcznych rutynowych zadań, od przenoszenia danych konta do arkuszy kalkulacyjnych po tworzenie list mailingowych na wydarzenia.

I wszystko jest o wiele prostsze, niż brzmi: nie musisz być programistą ani magikiem IT. Tak naprawdę nie potrzebujesz żadnej wiedzy programistycznej. Z Make każdy może automatyzować zadania.

OTWÓRZ ADRES URL ZAPROSZENIA MAKE
Nie wymaga znajomości programowania.

Automatyczna synchronizacja danych.

Nie martw się o niedokładne lub niekompletne wymiany danych, ponieważ twoje dane są automatycznie synchronizowane między aplikacjami.

Załóżmy, że ktoś składa nowe zamówienie w twoim sklepie internetowym. Cóż, ten wyzwalacz może automatycznie wysłać SMS do ciebie lub do osoby składającej zamówienie, lub do obu.

Wypróbuj Make i przekonaj się sam! Chcielibyśmy również usłyszeć od ciebie, jakie informacje nadal warto wymieniać z innymi aplikacjami.

OTWÓRZ ADRES URL ZAPROSZENIA MAKE
Automatyczna synchronizacja danych.

Make

Smstools
Połącz wszystkie swoje ulubione aplikacje z oprogramowaniem Smstools za pomocą Make. Make oferuje ponad 3000 połączeń z aplikacjami, które można skonfigurować bez dewelopera Make
5 z 5 na podstawie 2484 oceny użytkownika.
MAKE MAKE1