SMS Gateway dla Zapier
Smstools

Wysyłaj SMS-y za pomocą Zapier

Połącz Smstools z Zapier.
Zacznij teraz

Zapier - Smstools

Czym jest Zapier?

Jako małe i średnie przedsiębiorstwo (MŚP) z pewnością korzystasz z wielu aplikacji, które oszczędzają Twój czas i sprawiają, że Twoja praca jest bardziej efektywna. Ale wyobraź sobie, co by to dało, gdybyś można było połączyć je wszystkie razem. Większy wgląd. Więcej kontroli. A także większa wydajność. Cóż, teraz jest na to rozwiązanie. Z Zapier można połączyć wszystkie swoje ulubione aplikacje do naszego oprogramowania Smstools i wysyłać SMS-y wywołane z innych aplikacji na Zapier.

Czym jest Zapier?

Twórz własne akcje.

Łącząc Twoje aplikacje w jedną zintegrowaną platformę, Zapier tworzy Twoje własne, spersonalizowane narzędzie biznesowe. W ten sposób pracujesz mądrzej niż kiedykolwiek. Połącz Smstools z Slack, MailChimp, Dropbox, Evernote, Zoho, Gmail, Google Contacts i Zendesk.

Twórz własne akcje.
Nie jest wymagana znajomość programowania.

Nie jest wymagana znajomość programowania.

Zapier dziś współpracuje z ponad 2000+ aplikacji, które uwalniają Cię od całej serii rutynowych zadań wykonywanych ręcznie, od przenoszenia danych kont w arkuszach kalkulacyjnych do tworzenia list mailingowych dla wydarzeń.

I to wszystko jest o wiele prostsze niż się wydaje: nie musisz być programistą ani czarodziejem IT. Tak naprawdę, to w ogóle nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Dzięki Zapierowi każdy może stworzyć link - lub Zap, jak to się nazywa.

URL ZAPROSZENIA ZAPIER
Nie jest wymagana znajomość programowania.

Zautomatyzowana synchronizacja danych.

Nie martw się o niedokładną lub niekompletną wymianę danych, ponieważ Twoje dane są automatycznie synchronizowane między aplikacjami.

Załóżmy, że ktoś złożył nowe zamówienie w Twoim sklepie internetowym. Cóż, ten wyzwalacz może następnie automatycznie wysłać SMS do Ciebie lub do osoby składającej zamówienie lub obu.

Po prostu wypróbuj Zapier i przekonaj się sam! Chcielibyśmy również usłyszeć od Ciebie, które informacje są nadal przydatne do wymiany z innymi aplikacjami.

URL ZAPROSZENIA ZAPIER
Zautomatyzowana synchronizacja danych.

Zapier

Smstools
Użyj Smstools SMS Gateway w połączeniu z Zapier, aby wyzwalać wiadomości SMS z innych aplikacji na Zapier. Zapier
5 z 5 na podstawie 2486 oceny użytkownika.
ZAPIER ZAPIER1